Takımın her zamankinden daha güçlü olduğunu hissediyorum.

  • Post author:
  • Post category:blog

Takımın her zamankinden daha güçlü olduğunu hissediyorum.

Duno şu anda Filipinler’de, bu yüzden henüz onunla konuşma şansımız olmadı."De La Hoya, sadece birkaç profesyonel dövüşü olduğu ve o tarihte Alvarez’in 2010’da imzalanmasından bu yana şirketin en önemli imzası olduğunu açıkladığı 2016’nın sonlarında Garcia ile ilk kez anlaştı. De La Hoya, çalıştıkları için çok mutlu. sorunlarını çöz."De La Hoya, şirket olarak belirleyici özelliklerimizden birinin şampiyon geliştirmek ve onları yıldızlara dönüştürmek olduğunu söyledi. "Garcia’yı keşfettiğimiz andan itibaren onun farklı olduğunu biliyorduk. Onun özel olduğunu biliyorduk. İğneyi hareket ettirebileceğini biliyorduk."İnanılmaz yeteneğinin yanı sıra, çok az dövüşçünün başarabileceği bir dış çekicilik getiriyor.

Aynı zamanda gelişmek için doğru ortama da ihtiyacı var ve o ortam bizimle birlikte. Bizim rehberliğimizde, bu genç, karizmatik dövüşçünün sporun en büyük yıldızı olacağından hiç şüphem yok." 8 Aralık 2015Maurice Hamilton Yakın • 1977’den beri sporu konu alan deneyimli F1 gazetecisi • 20 yıldır Observer’ın motor yarışları muhabiri • Birkaç kitap yazdı ve BBC Radio 5 için F1’i Canlı Okuma Toto Wolff’un Lewis Hamilton ile uğraşma konusundaki son endişeleri ve Nico Rosberg, bana efsanevi Jim Bamber ve onun çizgi filmleri hatırlatıldı. Favorilerimden biri, Riccardo Patrese ile Eddie Cheever arasındaki Alfa Romeo için yarışan rekabeti anlattı. Aslında, ‘rekabet’ onu pek kapsamaz; birbirlerinden nefret ediyorlardı. Bamber, onları tekerlekli kafeslerde gösteren, çubukların arasından geçmeye çalışan bir çizim yaptı.

Gerçeğe acı verici derecede yakındı. 1985 Güney Afrika Grand Prix’sinin Kyalami’deki açılış turunda, ilk virajda çarpışmayı ve spin atmayı başardılar. Cheever ve Patrese daha sonra Crowthorne köşesindeki izleyiciyi terkedilmiş arabalarının üzerindeki çimenlerin üzerinde durarak, kimin hatalı olduğu konusunda öfkeyle tartışarak ve el hareketleriyle eğlendirmeye ve şaşırtmaya devam ettiler. Cheever ile konuşurken, takım arkadaşından bahsettiğim başka bir olayı hatırlıyorum. "Hangi takım arkadaşı?" Amerikalıyı tersledi. "Diğer yeşil arabadaki pisliği mi kastediyorsun?"Bu gibi durumlarda, Cheever’in Roma’da geçirdiği erken çocukluk dönemi üzerindeki etkisi yüzeye çıkacaktı, Patrese, olay gerektirdiğinde benzer bir yanıcı doğayı açıklamak için daha saf bir İtalyan geçmişine sahipti. Buradaki ironi, her iki sürücünün de bireysel olarak çekici ve son derece sevimli olun; Mercedes sürücülerinin nasıl davranmasını istediğinden bahsederken Wolff’un bahsettiğini düşündüğüm türden bir ‘iyi adam’.

Ancak Patrese ve Cheever’in aşırılıkta kanıtlayacakları gibi, aynı takımda en iyi yarışçıları istiyorsanız böyle bir dilek pratik olmadığı kadar pratik değildir. Sir Frank Williams, 1981’de Alan Jones ve Carlos Reutemann arasındaki sürtüşmeyi tarif ederken bunu en iyi şekilde ifade ediyor: "Bir tarlaya iki boğa koyduğunuzda olan budur."Wolff, bu hafta süper yıldızları arasındaki gerilimin takımı etkilemesiyle ilgili endişelerini dile getirmeye devam ediyor. En büyük saygıyla, Rosberg ve Hamilton, diyelim ki Alain Prost ve Ayrton Senna’ya kıyasla, özellikle de ikincisine kıyasla, kedi kedisi. Bu ilişki o kadar kötüydü ki, sorgulamalar sırasında ikisi de doğrudan birbiriyle konuşmuyordu, iletişim o kadar gülünç hale geliyordu ki, biri diğerinin mühendisine, birkaç santim aralıklı küçük bir odada sıkışık bir şeyle ilgili şoförünün görüşlerini soracaktı.

Sanki diğer sürücü yokmuş gibiydi ama asıl mesele şu. McLaren teknisyenlerinin çoğunluğunun bunun olduğuna dair hiçbir fikri yoktu. İki sürücü arasındaki gerçek düşmanlığın derinliğinin farkında değildiler. Ron Dennis ve ekip şefi Dave Ryan’ın iyi yönetimi, 1989’un hiçbir noktasında gerilimin garajı işgal etmemesini sağladı. Aynı şeyin ekibinde de geçerli olmasını sağlamak Wolff’a kaldı. Ya öyle ya da birbirini yeni başarı seviyelerine çıkarmayan birkaç ‘iyi adam’ çalıştır.

Mutlaka Mercedes AMG F1, Happy Workplace League’de lider olduğu için ödül değil, yarışları kazanmak için çıktı? Diğerleri de aynı sorunu yaşamalarını diler. 15 Ekim 2019Dan Rafael ESPN Kıdemli Yazar Kapat2013 BWAA Nat Fleischer Ödülü sahibi, boks gazeteciliğinde mükemmellik için 2005’ten beri ESPN.com boks yazarı, USA TodayFollow’de beş yıl Twitter’da Junior orta sıklet Charles Conwell’in aklındaki yaralı Patrick Day anlaşılır bir şekilde gece gündüz. Conwell, Cumartesi gecesi Oleksandr Usyk-Chazz Witherspoon alt kartında Chicago’daki Wintrust Arena’da 10. rauntta Day’i eledi.

Çatışmada daha önce iki kez yere serilen Day, bilincini geri kazanamadı, Northwestern Memorial Hastanesi’ne kaldırıldı, acil beyin ameliyatı geçirdi ve komada kaldı, ekibi doktorların hayatta kalacağına dair çok az umut beslediğini söyledi.metropol palace casino Day’in ailesi yatağının başında toplanırken Conwell sosyal medyada Day’e açık bir mektup yazdı ve önce şunu söyledi: "Bu sadece ailesi ve arkadaşları için değil, kendim ve boks sporu için de hassas bir konu olduğu için durum hakkında son konuşmam." Bu yazıyı Instagram’da görüntüle Bu, sadece ailesi ve arkadaşları için değil, kendim ve boks sporu için de hassas bir konu olduğu için durum hakkında son konuşmam. Sevgili Patrick Day, bunun sana olmasını asla istemedim. Tek yapmak istediğim kazanmaktı.

Her şeyi geri alabilsem, bunun onlara olmasını kimse hak etmez. Kavgayı kafamda defalarca tekrar ediyorum, bu hiç olmadıysa ve neden sana oldu diye düşünüyorum. Kendi kendime düşünmeden edemiyorum, senin için birçok kez dua ettim ve bu kadar çok gözyaşı döktüm çünkü ailemin ve arkadaşlarımın nasıl hissedeceğini hayal bile edemiyordum.

Seni gittiğim her yerde görüyorum ve tüm duyduğum senin hakkında harika şeyler. Boksu bırakmayı düşündüm ama istediğin bu değil biliyorum, kalbinin bir dövüşçüsü olduğunu biliyorum, bu yüzden savaşmaya ve bir dünya şampiyonluğu kazanmaya karar verdim çünkü istediğin buydu ve ben de bunu yapacağım. seni her gün motivasyon olarak kullanıyorum ve her seferinde her şeyi ringde bıraktığımdan emin ol. #ChampPatrickDay With Compassion, Charles Conwell Boxings Best Kept Secret tarafından paylaşılan bir gönderi ?? (@charlesconwell) 14 Ekim 2019 15:54 PDT / ** / / ** / Sonra Conwell durumla ilgili duygularını akıttı."Sevgili Patrick Günü, Conwell yazdı. "Bunun sana olmasını asla istemedim. Tek yapmak istediğim kazanmaktı.

Hepsini geri alabilseydim alırdım. Bunun onlara olmasını kimse hak etmiyor. Kavgayı kafamda defalarca tekrar ediyorum, bu hiç olmadıysa ve neden sana oldu diye düşünüyorum. Bunu kendim düşünmeden edemiyorum. Senin için çok dua ettim ve o kadar çok gözyaşı döktüm ki ailemin ve arkadaşlarımın nasıl hissedeceğini hayal bile edemiyordum."Seni gittiğim her yerde görüyorum ve tüm duyduğum senin hakkında harika şeyler.

Boksu bırakmayı düşündüm ama istediğinin bu olmadığını biliyorum. Kalbinde bir dövüşçü olduğunu biliyorum, bu yüzden savaşmamaya ve bir dünya şampiyonluğu kazanmaya karar verdim çünkü istediğin buydu ve ben de seni her gün motivasyon olarak kullanacağım ve her şeyi bıraktığımdan emin olacağım her seferinde ringde. #ChampPatrickDay. Merhametle, Charles Conwell."Conwell (11-0, 8 nakavt), Cleveland’dan 21 yaşındaki mavi çipli bir aday ve 2016 ABD’li bir ABD.

Olympian, kendi başına eski bir amatör olan Freeport, New York’un 27. Day (17-4-1, 6 KOs) ile eşleşti ve Day’in Conwell’e kariyerinin ilk ciddi sınavını vereceği fikriyle eşleştirildi. Yine de Day, 28 Haziran’da bir başka gelecek vaat eden savaşçı olan Carlos Adames’e karşı zorlu bir karar kaybından geliyordu. Conwell and Day’in organizatörü Lou DiBella Salı gecesi ESPN’e Conwell’e şaşkına döndüğünü söyledi. yazdı."DiBella, kimsenin onu yazmasını istemedi – ne yönetimi ne de organizatörü, dedi. "Charles’ın şu anda olanlardan dolayı çok üzgün olduğunu biliyorum. Onun kendi hatası olmadığını anlamasını sağlamaya çalışıyorum. Yazdıklarını okudum ve gözümü yaşarttı. Henüz 21 yaşında olan bir çocuktan inanılmaz derecede insani ve dürüst ve samimi bir tepkiydi. O gerçekten iyi bir çocuk, gerçekten iyi bir insan.

Sanırım ikisinin de iyi adamlar olduğu çok açıktı. Charles’ın mektubu gerçekten dokunaklıydı. Dürüstlük ve özgünlük çığlıkları atıyor."DiBella, Day’in Day’e çok yakın olan uzun süreli antrenörü Joe Higgins’in Conwell’in mektubuna verdiği tepkiden de etkilendi."DiBella, Joe Higgins’in cevabının güzel olduğunu düşündüğünü söyledi. Conwell mektubunu yayınladıktan sonra Day ve ailesiyle Chicago’da kalan Higgins kendi sosyal medya paylaşımlarında cevap verdi."Higgins, Conwell’e yazdığı gibi, senin de neyin üstesinden gelmen gerektiğini anladığımızı bilmeni istedim. "Biz ne kadar harap olmuş olsak da, sizin de aynı derecede harap olduğunuzun farkındayız. Bunun tersi olsaydı, aynı derecede perişan olurduk.

Nazik sözlerin için teşekkür ederim. Patrick caddenin karşısında doğdu, bu yüzden ilişkimiz özel. Devam etmeni isterdi.

Onun sahip olduğu rüyanıza ulaşmanız için sizi destekliyorum. Tanrı ekibinizi korusun, biz de sizi dualarımızda tutacağız."Ben de çılgına dönüyorum çünkü kendimi sorumlu hissediyorum ama hiçbir hata olmadığının farkındayım. Güçlü ol ve lütfen seni suçladığımızı düşünme. İleriye dönük en iyi dileklerimle ve lütfen Patrick için dua etmeye devam edin. Siz savaşçısınız, ama alçakgönüllü ve sizi özel yapan da bu." 24 Ekim 2020 ESPN Indianapolis 500 şampiyonu Takuma Sato, 2021 IndyCar sezonu için Rahal Letterman Lanigan Racing ile yeniden sözleşme imzaladığını duyurdu. 2017 ve 2020 yıllarında Indy 500 galibi olanato, RLL ile üst üste dördüncü sezonunda olacak .

Ayrıca 2012’de takım için yarıştı."Takımın ortaklarından Bobby Rahal, yaptığı açıklamada, Takuma ile 2021’de bizimle devam etmek için anlaşmaya varabildiğimiz için çok mutluyum dedi. "Açıkçası, son birkaç yıldır başarılı bir ortaklık oldu ve bu yılki Indy 500 zaferiyle sonuçlandı ve Takuma ile 2021 boyunca daha fazla başarıya ulaşmayı dört gözle bekliyorum."Editörün PicksSato 2. Indy 500’ü kazandı; Altı kariyer IndyCar galibiyetine sahip olan Sato, 2020’deki IndyCar sıralamasında yedinci sırada, Florida’nın St.Petersburg kentinde yapılacak Pazar finaline giriyor."Sato, yaptığı açıklamada, 2020 sezonunun birçok nedenden dolayı unutulmaz bir sezon olduğunu söyledi. "Söylemeye gerek yok, dünya çapında son derece zorlu bir durumdu ancak ekip zor koşullar altında rekabet edebilmek için çok sıkı çalışmaya devam etti ve Bobby, Mike [Lanigan] ve tüm takım bunun için büyük bir övgüyü hak ediyor. Indy 500 galibiyetimiz gerçekten özel bir andı ve takımdaki herkese tekrar teşekkür etmek istiyorum. Zaten geleceğe odaklandık ve 2021’i gerçekten dört gözle bekliyorum." 2 Aralık 2015Nate SaundersF1 Yardımcı Editör Kapat • Daha önce rugby birliği ve İngiliz Superbikes’te çalıştı • Reading Üniversitesi’nden tarih mezunu • Şubat 2014’te ESPNF1’e katıldı Twitter’da takip edin Toto Wolff, Mercedes’in Lewis Hamilton ve Nico Rosberg olup olmadığını düşünmek zorunda kalacağını söyledi "en iyi kurulum" İkili arasındaki gerilim devam ederse takım için ileriye gidecek.Mercedes, 16 galibiyet ve 18 pole pozisyonuyla rekor kıran bir sezon geçirdi, ancak Wolff, Hamilton ile Rosberg arasındaki gergin ilişkinin takımın "en büyük zayıflık".

Sezonun son iki ayı boyunca, Rosberg’in takım arkadaşının agresif sürüşü konusundaki öfkesini, takımın yarış stratejisine karşı esnekliği konusunda Hamilton’dan gelen kamuoyunda hayal kırıklığı izledi.Wolff, bir yarıştan sonra bir sürücüyü sürekli olarak yatıştırmak zorunda kalmanın öyle olmadığını söylüyor. gelecek yıl hala yapmak istediği bir şey."Wolff, Motorsport.com’a verdiği demeçte, Pazar günü yarışları kazanmak için bazen mücadele ediyor ve her zaman bir [sürücü] üzülüyor. "Ve bu takıma yayılır. Durdurulması gereken bir şey."Arabada yetenekli ve hızlı sürücülerin olması önemli diye düşünüyorum. Ama iyi adamlarla çalışmak istiyoruz."Abu Dabi Grand Prix’sinin kapanış aşamalarında, Hamilton ile pit duvarı arasında radyoda anlaşmazlıklar olduğu ortaya çıktı ve yarış mühendisi Peter Bonnington dünya şampiyonuna anlattı. "bu bir emirdir" Grand prix’in sonlarında motor modlarındaki bir değişiklikle ilgili olarak. Mercedes her zaman Hamilton ve Rosberg’in birbirleriyle yarışmasına izin verdi, ancak Wolff, önümüzdeki yıl işler değişmezse düşünce değişikliğinin gerekebileceğini kabul ediyor."Takımın daha hızlı ve daha iyi ilerleyebilmesi için eşit şekilde eşleşen iki sürücüye sahip olma kararını aldık.

Üç yıl önce çok bilinçli bir karardı. İleriye dönük olarak, bunun ekip için en iyi kurulum olup olmadığını değerlendireceğiz. Ekip içindeki kişilik ve karakter, ekip başarısı için çok önemli bir bileşendir."Takım içindeki genel fikir birliği, ruh ve felsefeyle uyumlu olmadığını hissediyorsak, ileriye dönük sürücü kadrosu açısından bir karar aldığımızda bunu düşünebiliriz."Yılın başlarında Hamilton, Mercedes’in bir dizi güvenilirlik sorunları yaşadıktan ve Austin’de bir hata ile şampiyonluğu kaybettikten sonra Rosberg’i mutlu etmek için özel çaba sarf edeceğini söyledi.

Wolff, bu yıl halkın gözünden uzakta çok şey yaşandığını öne sürüyor ve Hamilton ile Rosberg arasındaki gerginliğin, her iki adamın da takımın bazı üyeleriyle olan ilişkilerini etkilemek için yayıldığını düşünüyor."Kapalı kapılar ardında çok şey oluyor. Takımın her zamankinden daha güçlü olduğunu hissediyorum. Takım içinde büyük bir birliktelik yaşıyoruz ama sürücülerin zor ilişkisi zayıf yönlerimizden biri. Ve bu iyi değil."Takımın en güçlü ve en büyük zayıf yönlerinin neler olduğunu analiz edecek olsaydım, en büyük gücün takım içindeki kişiliklerin kalitesi ve karakterleri olduğunu söyleyebilirim. En büyük zayıflık, sürücüler arasındaki ve bazen sürücüler ile takım arasındaki ilişkinin dinamiğidir."Bu yılın başlarında Hamilton, onu 2018’e kadar Mercedes’te tutmak için yeni bir anlaşma imzaladı.

Geçen Temmuz Mercedes, Rosberg’e bir "çok yıllı" 16 Ekim 2019 Mark Kriegel ESPN Editörün notu: Bu hikaye, 16 Ekim Çarşamba günü Patrick Day’in ölümünden önce yayınlandı. 2006 yazının karşı caddede yürüdüğü zamandı. – Freeport, New York’taki Buchanan Caddesi – ve komşusunun garajına. Patrick Day 14 yaşındaydı ve eski bir Everlast ağır çantasından etkilendi. Asla boks yapmamıştı ve anlaşılan torba betona çarpmak gibiydi.

Yine de Day, komşusu onu yakaladığında kendini ritimde kaybederek bir ritim çalmaya başladı."Her zaman birinin evine izinsiz mi giriyorsun?" diye sordu Editör’den PicksConwell, kritik derecede yaralanan DayBoxing’in en iyisinin bazen en kötüsüne yol açabileceğine açık bir mektup yazıyor, Patrick Day1 RelatedDay örneğinde olduğu gibi garajdaki diğer çocukları nasıl komşusu onu rahatsız ettiğinde nasıl gördüğünü açıklıyordu. Çantayı tokatlamak kadar yumruklamıyordu. Çocuğun öğrenmek istediği açıktı, sonuçta, Joe Higgins adında emekli bir itfaiyeci olan komşunun garaj kapısını her zaman açık tutmasının nedeni buydu; ertesi gün, ertesi gün ve ertesi gün geri geldi.